Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
1 grudnia 2015

Materiały tapicerskie sklep

Wiele osób przymierzających się do odnowienia swoich mebli zastanawia się, gdzie kupić materiały tapicerskie. Sklep Artex Home jest pierwszym miejscem, do którego powinno się skierować swe kroki. Z jego ofertą można też zapoznać się w internecie albo u partnerów (ich wykaz znajdziemy na firmowej stronie sklepu, który prowadzi też sprzedaż hurtową).

Artex Home świadczy również usługi tapicerskie. Możemy więc wszystko załatwić w jednym miejscu: od doradztwa przez wybór tkanin po wykonanie gotowych lub odrestaurowanie starych przedmiotów. To niewątpliwe spora zaleta, gdy brakuje nam czasu lub ochoty, by samemu zająć się szukaniem dostawców i wykonawców.

W ofercie swarzędzkiego przedsiębiorstwa na plan pierwszy wysuwają się importowane materiały tapicerskie. Sklep ten jest oficjalnym dystrybutorem hiszpańskiej marki Efficiency.

Jej wyroby to tkaniny wysokiej jakości, które powstają z poszanowaniem środowiska naturalnego. Materiały Efficiency są w 100 proc. hipoalergiczne. W dodatku łatwo się je czyści. Wystarczy szmatka lub gąbka i woda z mydłem. Wyroby tej marki bardzo długo zachowują swój pierwotny wygląd.

powrót
ARTEX Home