Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
1 grudnia 2015

Materiały tapicerskie

Ostatnio nastała moda na ekologiczny tryb życia. Przejawia się on wielorako. Troska o środowisko może polegać m.in. na ponownym wykorzystaniu tego samego. Taki swoisty recykling dotyczy również mebli.

Wiadomo, że przedmioty te mają ograniczony cykl życia. Po pewnym czasie się zużywają, bo np. ich obicie blaknie, rwie się albo zostaje poplamione jedzeniem czy napojami. Recykling mebli polega więc na zmianie ich obicia.

Dzisiaj nie jest to problemem. Istnieją liczne warsztaty, które się tym zajmują. Bogaty jest też wybór tkanin. Materiały tapicerskie można kupić bez wychodzenia z domu. Wystarczy tylko znaleźć wyrób odpowiadający naszym potrzebom i gustom.

Jeśli nie mamy swojego sprawdzonego dostawcy, warto zdecydować się na firmę Artex Home. To sklep, hurtownia i pracownia świadcząca usługi tapicerskie w jednym. Można jej zlecić wykonanie indywidualnego projektu meblowego.

Znakiem rozpoznawczym Artex Home jest fachowe doradztwo, obsługa na najwyższym poziomie i naprawdę ciekawe produkty. Asortyment obejmuje tkaniny klasyczne i nowoczesne, krajowe i zagraniczne.

powrót
ARTEX Home