Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
1 grudnia 2015

Tapicer Poznań

Stare przedmioty i styl retro znów są modne. Przypominamy sobie więc o zalegających na strychach i w komórkach fotelach, sofach, wypoczynkach, szezlongach i krzesłach. Jeździmy po targach staroci w poszukiwaniu takich rzeczy. Chcemy je odnowić i sprzedać albo sami użytkować.

Gdy już znajdziemy i kupimy, rozglądamy się za kimś, kto będzie w stanie przywrócić tym przedmiotom dawną świetność i tchnąć w nie nowe życie. Takim cudotwórcą jest tapicer. Poznań korzysta z jego usług.

Zamawia je podczas wizyty w salonie Artex Home. To przedsiębiorstwo, które prowadzi sklep i hurtownie z materiałami dekoracyjnymi i tkaninami meblowymi oraz świadczy usługi tapicerskie. W jednym miejscu można więc kompleksowo zadbać o swoje stare meble.

Tapicer współpracujący z Artex Home to fachowiec w każdym calu. Nie idzie drogą na skróty. Nie robi niczego, co mogłoby zaszkodzić wyglądowi zabytku. Ale gdy trzeba, potrafi uwinąć się ze zleceniem w mgnieniu oka.

Nie dziwi zatem fakt, że kolejne osoby pytają, gdzie pracuje tak solidny tapicer. Poznań ogarnęła moda na wymianę obić, czyszczenie wyściółek i obijanie skórą mebli wypoczynkowych. Ekspert od tapicerki stał się tam na wagę złota.

powrót
ARTEX Home