Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
1 grudnia 2015

Tapicer

Świat się zmienia, a wraz z nim – nasze zachowania konsumenckie. Dawniej, w czasach niedoborów praktycznie każdego towaru, cykl życia produktu w Polsce był bardzo długi. Te same ubrania nosiły kolejne generacje. Meble były przekazywane z pokolenia na pokolenie. Jednak nie wynikało to z jakiegoś wielkiego sentymentu (ten zrodził się stosunkowo niedawno), tylko z biedy.

W efekcie zmian, jakie zaszły po 1989 r., coraz więcej rzeczy zaczęliśmy kupować. Gdy przestawały się nam podobać albo się zużywały, to nie przerabialiśmy ich ani nie odnawialiśmy, tylko wyrzucaliśmy i zamawialiśmy nowe. W efekcie niejeden tapicer stał się bezrobotny. Ot, takie uroki kapitalizmu i wolności gospodarczej.

Obecnie doszliśmy do nowego etapu. Zaczęliśmy zwracać uwagę na kwestię ekologii. Zdaliśmy sobie sprawę, że kupując ponad potrzebę, przyczyniamy się do szybszego zużycia zasobów i większego zanieczyszczenia środowiska naturalnego.

Modny stał się styl retro. Dziś więc już nie wyrzucamy mebli, które dostaliśmy w spadku po dziadkach albo znaleźliśmy gdzieś w piwnicy czy garażu podczas porządków. Przedmioty te stały się antykami, więc z miejsca wzrosła ich wartość. Ponownie stał się nam potrzebny tapicer, który przywraca blask starym krzesłom, fotelom, kanapom i sofom.

powrót
ARTEX Home