Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
1 grudnia 2015

Tkaniny dekoracyjne

Każdy chce czuć się w swoim domu jak najlepiej. W końcu mieszkanie ma być naszym azylem, miejscem wytchnienia. To w nim spędzamy większość czasu.

Istnieje wiele sposobów na to, by zamienić mieszkanie w przyjazny zakątek, w którym będziemy czuć się komfortowo czy nawet wyjątkowo. Można zainwestować w tkaniny dekoracyjne i wyprodukować z nich zasłony, poduszki, narzuty, obrusy albo rolety czy plisy okienne.

Co konkretnie wybrać? To zależy od naszego gustu i potrzeb. Dziś zdobycie pożądanej tkaniny nie stanowi problemu. Rynek jest na tyle duży i różnorodny, że każdy znajdzie coś dla siebie. Niezdecydowanym warto polecić ofertę sklepu Artex Home.

Jego asortyment obejmuje naturalne i poliestrowe tkaniny dekoracyjne. Możemy zdecydować się na bawełnę, len, wiskozę, wełnę, szenile, welury, żakardy, taftę czy tzw. tkaniny welonowe, czyli voile i organzę.

Dwie ostatnie świetnie nadają się na lekkie zasłony, firanki i obrusy, gdyż są bardzo cienkie przezroczyste. Organza występuje w wersji gładkiej lub zdobionej haftem bądź nadrukiem. Jej znakiem rozpoznawczym jest wysoki połysk, co sprawia, że nadaje się do wnętrz w stylu glamour.

powrót
ARTEX Home