Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
1 grudnia 2015

Tkaniny meblowe

Moda, czyli wytyczne dotyczące aktualnych trendów, istnieje nie tylko w branży odzieżowej. Podlegają jej też tkaniny meblowe i cała branża meblarska. W końcu meble pełnią nie tylko funkcję użytkową, ale również dekoracyjną.

Polski sektor meblarski nie ma się czego wstydzić, jeśli chodzi o stylistykę dostarczanych przez siebie produktów. Producenci uważnie śledzą obowiązującą modę i starają do niej dostosować oferowane przez siebie wyroby.

To sprawia, że w całej gamie kolorów, wzorów i gatunków na pewno każdy klient znajdzie idealny dla siebie materiał obiciowy. Tak naprawdę to on decyduje o tym, czy dany przedmiot będzie się podobać. By tkanina wydobyła całe piękno mebla, musi być do niego odpowiednio dobrana. W razie braku pomysłu na aranżację wnętrza warto zdać się na ich radę.

Od pewnego czasu modne stały się tkaniny welurowe oraz te, które imitują welur szenile. Wielką zaletą tego materiału jest szeroki wachlarz zastosowań, co wynika z jego sporych możliwości wzorniczych. Welurowe tkaniny meblowe mogą być stosowane samodzielnie lub w połączeniu ze skórą naturalną i tkaniną bycast.

Z uwagi na łatwość utrzymania czystości rośnie też popularność floków i materiałów syntetycznych.

powrót
ARTEX Home