Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
1 grudnia 2015

Tkaniny obiciowe hurtownia

By odmienić wygląd mieszkania, wcale nie musimy kupować nowych mebli. Możemy nadać nowe życie tym obecnie eksploatowanym. Wystarczy, że obijemy je efektownym materiałem. Jakim? To zależy od naszego gustu, gdyż istnieją różne tkaniny obiciowe. Hurtownia to miejsce, w którym możemy zapoznać się z próbkami materiałów tapicerskich.

Miłośnikom tradycji poleca się floki. To delikatne i eleganckie płótna wykonane z nylonu. Nie zmieniają swoich właściwości przez cały okres użytkowania. Nawet kilka lat po zakupie wyglądają jak nowe.

Tym, którzy wolą praktyczne rozwiązania, do gustu przypadną tkaniny hydrofobowe. Jak sugeruje nazwa, ich największą zaletą jest odporność na wilgoć. Innymi słowy: nie wchłaniają wylanych na nie płynów.

Z uwagi na miękkość dobrym wyborem będą też tkaniny szenilowe. Chodzi o wyroby z przędzy szenilowej. Dodatkowym atutem materiału jest wysoki połysk.

Wspomniane surowce oferuje firma Artex Home ze Swarzędza. W jej asortymencie znajdują się również inne tkaniny obiciowe. Hurtowania ta prowadzi też sprzedaż detaliczną. Ponadto zajmuje się renowacją i przeróbką mebli oraz kompleksowym dekorowaniem wnętrz.

powrót
ARTEX Home