Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
1 grudnia 2015

Tkaniny obiciowe sklep

Co jakiś czas w swoich domach i mieszkaniach zmieniamy meble. Częściej dotyczy to tych wypoczynkowych jak kanapa, sofa, krzesła z miękką wyściółką, fotele.

Zwykle powodem zakupu nowych elementów wyposażenia jest ich zużycie. Co to oznacza? W praktyce okazuje się, że o ile konstrukcja mebla pozostaje solidna, nienaruszona, tak jego obicie zostało porwane, mocno poplamione albo spłowiało pod wpływem wycierania i oddziaływania światła dziennego i sztucznego.

Wymiana mebli nie musi więc oznaczać zakupu nowych. Można po prostu odnowić te stare, nadając im nową szatę, czyli zmieniając obicie.

Istnieje wiele miejsc, w których można kupić tkaniny obiciowe. Sklep Artex Home jest jednym z nich. Firma mieści się w Swarzędzu pod Poznaniem, ale jej produkty dostępne są na terenie całego kraju. Poza tym przedsiębiorstwo prowadzi sklep internetowy, co pozwala złożyć zamówienie bez względu na miejsce zamieszkania.

Z jego ofertą zapoznamy się też w salonach meblowych i pracowniach tapicerskich. Firma współpracuje bowiem z renomowanymi dostawcami.

Artex Home zajmuje się także renowacją i przeróbkami mebli. Ponadto współpracuje z podmiotami odpowiedzialnymi za całościowe dekorowanie obiektów, wnętrz, projektantami i firmami aranżacyjnymi.

Jednak największą sławę przynoszą podpoznańskiej firmie importowane tkaniny obiciowe. Sklep ten sprowadza materiały m.in. z Hiszpanii i Portugalii.

powrót
ARTEX Home