Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
1 grudnia 2015

Materiały tapicerskie hurtownia

W naszym kraju działa wiele podmiotów sprzedających materiały tapicerskie. Hurtowania Artex Home należy do tego grona. Nie jest to jednak zwykły sklep.

Firma ze Swarzędza stawia przede wszystkim na jakość. Klienci mają możliwość zakupu produktów na europejskim poziomie. Oferowane przez Artex Home kolekcje tkanin meblowych i dekoracyjnych zawsze wpisują się w najnowsze trendy panujące w branży dekoratorskiej i meblarskiej.

Świetny przykład stanowią wyroby hiszpańskiej marki Efficiency. Powstają one wedle nowatorskiej technologii o tej samej nazwie, która sprawia, że tkaniny zachowują atrakcyjny wygląd i higienę przez cały okres ich użytkowania. Innymi słowy: nie ma obaw, że zabrudzą się tak, iż nie będzie można ich doczyścić.

To daje użytkownikom pełną swobodę. Nie muszą się ograniczać, mogą korzystać z mebli wedle własnego uznania. Ta informacja z pewnością ucieszy rodziców małych dzieci, które potrafią zabrudzić każdą powierzchnię.

Nie musimy jechać pod Poznań, by kupić te renomowane materiały tapicerskie. Hurtownia Artex Home prowadzi bowiem sprzedaż internetową. Poza tym współpracuje ze sklepami meblowymi i pracowniami tapicerskimi z całego kraju.

powrót
ARTEX Home