Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
1 grudnia 2015

Tkaniny dekoracyjne hurtownia

Osoby, które chcą wyrazić swój charakter, decydują się na autorską aranżację wnętrza. Nie zadowala je kupiony w markecie mebel czy gotowa zasłona. Szukają czegoś niepowtarzalnego. Zwykle tego nie znajdują. Sprawa kończy się tak że projektują samodzielnie wystrój mieszkania albo zlecają to specjalistom.

Rośnie więc popyt na tkaniny dekoracyjne. Hurtownia Artex Home to jedno z tych miejsc, do którego udają się osoby zainteresowane artykułami dekoracyjnymi.

Oferuje ona naturalne, syntetyczne i mieszane materiały na zasłony, obrusy, firanki, kosze oświetleniowe, poduszki, rolety, kapy. Asortyment swarzędzkiego przedsiębiorstwa jego przeogromny, gdyż składa się z tkanin jednobarwnych, wielokolorowych, gładkich i wzorzystych.

Oprócz standardowych produktów Artex Home dostarcza również trudnopalne tkaniny dekoracyjne. Hurtownia robi tym samym ukłon w stronę hoteli, moteli, pensjonatów, hosteli, schronisk, restauracji, zarządców pałaców czy muzeów, którzy szukają materiałów kontraktowych spełniających odpowiednie wymogi i parametry w zakresie bezpieczeństwa.

powrót
ARTEX Home