Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
1 grudnia 2015

Tkaniny dekoracyjne na zasłony

Oryginalna aranżacja wiąże się z pewnym wysiłkiem. Jednak warto go podjąć, ponieważ efekty mogą być naprawdę niesamowite. Oferta tkanin i materiałów dekoracyjnych jest na tyle bogata, że każdy jest w stanie stworzyć mieszkanie jak z katalogu. Można zacząć od okien.

W wersji nowoczesnej rezygnujemy z zasłon i zastępujemy ja żaluzjami, roletami czy plisami. Wbrew pozorom ten rodzaj osłon przeciwsłonecznych nie musi być sztampowy. Dzisiaj da się bowiem zrobić praktycznie wszystko, jeśli chodzi o wystrój wnętrza.

Zwolennicy tradycyjnych rozwiązań wybiorą zasłony. W sklepach i hurtowniach możemy kupić przeróżne tkaniny dekoracyjne na zasłony. Do tych najbardziej polecanych należy organza.

To lekki i połyskujący materiał o mocnym prześwicie. Tka się go z bawełny i włókien syntetycznych (poliestrowych lub nylonowych). Droższy, mocno luksusowy wariant to organza jedwabna.

Oprócz zasłon z organzy możemy zrobić klosz na lampkę, bieżnik, obrus. Ładnie będą się też prezentować przypinane do firanek kwiatki albo zawieszane na szafie organzowe pompony.

Czy poza organzą istnieją inne tkaniny dekoracyjne na zasłony? Jak najbardziej! Ciekawym wyborem będzie woal. To tkanina o splocie wosowo-wątkowym, cienka i prześwitująca. Podobnie jak organzę wytwarza się ją z bawełny albo jej mieszkanki z włóknami sztucznymi.

powrót
ARTEX Home