Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
1 grudnia 2015

Tkaniny meblowe hurt

Nasze społeczeństwo się bogaci, więc może sobie pozwolić na coraz więcej. Rośnie popularność robionych na zamówienie mebli tapicerowanych.

W ślad za popytem idzie podaż. Czasy, gdy niczego nie można było dostać, dawno minęły. Dziś rynek materiałów obiciowych jest ogromy, ponieważ nie ogranicza się jedynie do produkcji krajowej. Dużą jego część stanowią importowane z południa Europy tkaniny meblowe. Hurt i detal prowadzi np. swarzędzkie przedsiębiorstwo Artex Home.

Oferta dostawcy dzieli się na część nowoczesną i klasyczną. Wzornictwo tradycyjne nie traci na znaczeniu, ponieważ coraz więcej klientów decyduje się na odrestaurowanie mebli po rodzicach i dziadkach, kupionych na targach staroci albo znalezionych gdzieś na strychu sąsiada.

Wielkim wyróżnikiem oferty Artex Home są hiszpańskie materiały obiciowe wytwarzane w nowoczesnej technologii efficiency. Firma spod Poznania ma status oficjalnego ich dystrybutora na Polskę. Wyroby wytworzone w ten sposób spełniają surowe wymagania w zakresie czyszczenia i konserwacji. Ich użytkowanie jest bardzo komfortowe.

W razie problemów z dopasowaniem materiału eksperci Artex Home służą radą. Oni wiedzą wszystko w temacie importowane tkaniny meblowe. Hurt też jest ich mocną stroną, dlatego zgłaszają się do nich kolejne pracownie tapicerskie.

powrót
ARTEX Home