Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
1 grudnia 2015

Tkaniny meblowe hurtownia

Ładny i jakościowy materiał obiciowy może nadać meblu drugie życie. Dzięki właściwie dobranej tkaninie przedmiot może znów prezentować się efektownie, nie tracąc na użyteczności.

Zmieniając obicie, możemy uratować stare i mocno już sfatygowane przedmioty. Jeśli mamy do nich sentyment, tym bardziej szkoda będzie je wyrzucić. Na szczęście nie musimy tego robić. Wystarczy efektowny materiał obiciowy. Patent ten można również zastosować przy zmianie aranżacji, odświeżaniu wystroju.

Istnieje wiele sklepów oferujących tkaniny meblowe. Hurtownia Artex Home jest jednym z nich. Ta mieszcząca się w Swarzędzu firma prowadzi również sprzedaż detaliczną. Zakupy można zrobić na miejscu, w internecie albo u partnerów na terenie całego kraju.

Artex Home Słynie z importu tkanin efficiency z Hiszpanii. To wyroby najwyższej jakości o wysokiej gramaturze i doskonałych parametrach technicznych. Zapewniają wysoki komfort użytkowania. Do tego są łatwe w czyszczeniu i konserwacji.

Oferta Artex Home jest bardzo bogata. Obejmuje nowoczesne i tradycyjne tkaniny meblowe. Hurtownia na pewno sprosta wymaganiom każdego klienta indywidualnego i zakładu tapicerskiego.

powrót
ARTEX Home