Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
1 grudnia 2015

Tkaniny obiciowe

Nie trzeba wydawać ogromnych pieniędzy, by łatwo zmienić wystrój wnętrza na bardziej efektowny. Nie musimy przy tym ani kupować nowych mebli ani rezygnować z tych ulubionych, ale już mocno zużytych. Oba cele możemy osiągnąć, jeśli postawimy na właściwe tkaniny obiciowe. W ten sposób nadamy pufom, fotelom, kanapom, sofom czy krzesłom drugie życie.

Dziś wybór materiałów, z których wykonuje się poszycie, jest ogromny. Idealnym tego dowodem jest firma Artex Home, która zajmuje się hurtową i detaliczną sprzedażą tkanin meblowych oraz renowacją i przeróbkami mebli. Możemy jej również zlecić kompleksową dekorację domu, mieszkania czy lokalu.

To, co wyróżnia asortyment swarzędzkiego przedsiębiorstwa, to importowane tkaniny obiciowe. Dzięki temu klient ma dostęp do kolekcji europejskiej jakości, które wpisują się w aktualnie obowiązujące w branży meblarskiej i tapicerskiej trendy.

W tym miejscu warto wspomnieć o marce Efficiency, która znana jest z higienicznych i łatwych w czyszczeniu obić. Meble obszyte tą tkaniną długo zachowują atrakcyjny wygląd.

powrót
ARTEX Home