Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
1 grudnia 2015

Usługi tapicerskie Poznań

W dzisiejszych czasach klienci cenią sobie przede wszystkim wygodę. W zabieganym świecie mamy coraz mniej czasu i sił, by jeździć na zakupy do znajdujących się na przedmieściach hipermarketów. Wolimy galerie handlowe i sklepy na osiedlu, blisko domu.

To samo tyczy się branży usługowej, w której aktualnie liczy się kompleksowość. Właśnie dlatego zajmująca się sprzedażą tkanin dekoracyjnych i materiałów obiciowych firma Artex Home rozszerzyła zakres działalności o usługi tapicerskie. Poznań może z nich skorzystać, gdyż siedziba przedsiębiorstwa mieści się w przyklejonym do stolicy Wielkopolski Swarzędzu (wchodzi w skład aglomeracji poznańskiej).

Zakład zajmuje się tapicerstwem kompleksowo. Eksperci wyceniają pracę, dokonują wymiany tkaniny, a w razie potrzeby odnowaiją stolarkę, czyli np. oparcia, nogi, ramę. Oferta obejmuje również transport sof, krzeseł, narożników, foteli i innych mebli z wyściółką od klienta i z powrotem.

Będąc więc z wizytą w siedzibie firmy przy okazji zakupów np. materiału na zasłony albo inną dekorację, można zlecić usługi tapicerskie. Poznań już korzysta z tego wygodnego rozwiązania.

powrót
ARTEX Home