Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.
1 grudnia 2015

Usługi tapicerskie

Meble się zużywają i nic na to nie poradzimy. W końcu mają one służyć naszej wygodzie. Mieszkanie czy dom to nie muzeum, w którym nie można dotykać eksponatów. Kanapa, krzesło czy fotel są po to, by na nich siedzieć i leżeć.

Nie warto przejmować się ewentualnymi uszkodzeniami, ponieważ są one czymś naturalnym w trakcie eksploatowania przedmiotów użytkowych. Poza tym dokonania firmy Artex Home, która świadczy usługi tapicerskie, dowodzą, że praktycznie wszystko można naprawić. Nie warto się więc ograniczać w kwestii użytkowania mebli. To bezcelowe i frustrujące.

Mimo zachowania ostrożności zdarzy się, że poplamimy wyściółkę sofy kawą, herbatą, sosem, czekoladą albo lodami. Poza tym tkaniny obiciowe się wycierają i mechacą. Siadanie na meblach wypoczynkowych generuje obciążenie, które sprawia, że szwy obicia rozchodzą się. Z czasem materiał traci też kolor, co jest spowodowane oddziaływaniem światła.

Przychodzi więc czas, że rozglądamy się za pracownią, która wykonuje usługi tapicerskie. Tapicer jest rozwiązaniem tańszym od kupowania nowych mebli. Zresztą w przypadku Artex Home nie widać różnicy, czy przedmiot jest nowy, czy odnowiony.

Oddanie mebla do tapicera to opcja, którą zainteresuje w szczególności osoby chcące odnowić pamiątkę po przodkach albo jakąś rzecz wartościową (antyk).

powrót
ARTEX Home