Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.

FORD BN 112-08/05

Jakość czyszczenia tkanin Efficiency podlega ocenie za pomocą metody testowej FORD BN 112-08/05. Tę metodę testową opracowano specjalnie dla marki Efficiency przy udziale cieszącego się międzynarodową renomą ośrodka technologicznego LEITAT.

ford_bn

Ta metoda ocenia zdolność usuwania plam z tłuszczu, ketchupu, soku pomarańczowego, kawy, kurzu syntetycznego, flamastrów, długopisów, kredek ołówkowych i świecowych oraz ocenia ją na skali od 1 (najgorsza) do 5 (najlepsza).

Zdolność usuwania plam z tkanin Efficiency jest określana jako średnia wartość wraz z ocenami za poszczególne plamy. Zgodnie ze standardem technicznej doskonałości Efficiency® materiał powinien uzyskać przynajmniej 4 punkty w ramach średniej oceny, żeby spełnić wymogi jakościowe Efficiency.

ARTEX Home