Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.

HELP

Help Where can I buy your fabrics? Please look at our website under the tab “Where to buy”, there you will find outlets for our products. Can I order fabric samples from your website. Yes, please go from the home page to the “Shop” tab and there you can order

Help

Where can I buy your fabrics?

Please look at our website under the tab “Where to buy”, there you will find outlets for our products.

Can I order fabric samples from your website.

Yes, please go from the home page to the “Shop” tab and there you can order samples of fabrics.

Can I order the fabrics directly from the website?

Yes, please go to the “Shop” tab where you can directly order the fabric, or contact our representatives visiting the “Where to Buy” tab who are willing to help in placing your order.

Where can I find prices of your fabrics?

Feel free to contact us or our representatives or visit www.sklep.artex-tkaniny.pl

Do you offer fabrics that are not available on the website?

Yes, we offer a few collections that are offered only in our showroom.

Where can I find the information about cleaning of fabrics?

On our website under “Maintenance of fabrics.”

ARTEX Home
Copyright ©artex home / agencja reklamowa poznań