Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.

O firmie

Artex Home Firma Artex Home rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku. Specjalizujemy  się  w imporcie  tkanin meblowych i dekoracyjnych. Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną . W naszej ofercie stawiamy na najwyższą europejską jakość. Kolekcje naszych tkanin tworzone są  zgodnie z najnowszymi światowymi  trendami w oparciu o sprawdzone , a zarazem

Artex Home

Firma Artex Home rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku. Specjalizujemy  się  w imporcie  tkanin meblowych i dekoracyjnych.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną . W naszej ofercie stawiamy na najwyższą europejską jakość. Kolekcje naszych tkanin tworzone są  zgodnie z najnowszymi światowymi  trendami w oparciu o sprawdzone , a zarazem nowoczesne technologie.
Posiadamy bogatą  ofertę handlową  tkanin nowoczesnych  i klasycznych. Wszystkie nasze   materiały  prezentowane są w formie profesjonalnych katalogów,  które znajdują się salonach meblowych znanych producentów mebli, oraz pracowniach tapicerskich. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom  naszych klientów wzbogaciliśmy naszą ofertę o usługi tapicerskie w zakresie przeróbki  i renowacji , realizacji indywidualnych projektów meblowych. Współpracujemy z  projektantami, firmami aranżującymi   i wykonującymi kompleksowe dekoracje domów i innych obiektów.

Ekspozycja  naszej  oferty handlowej, w tym mebli wypoczynkowych  najlepszych polskich producentów   znajduje się  siedzibie naszej firmy w Swarzędzu k/ Poznania.  W naszym salonie handlowym  istnieje możliwość wybrania wzorów z  próbników firm,  którymi współpracujemy w zakresie tkanin obiciowych i dekoracyjnych.

Gwarantujemy Państwu  fachowe doradztwo,  obsługę na najwyższym poziomie, profesjonalny  serwis.  Baza magazynowa znajduje się  na terenie siedziby  firmy. Dostarczamy tkaniny do klientów  za pośrednictwem firm kurierskich w ciągu 24 godzin na terenie całej Polski .

ARTEX Home