Newsletter
X
Podaj swój e-mail jeśli chcesz być na bieżąco:

Regulamin świadczenia usługi „Newsletter” 1. Wydawcą „Newsletter'a” jest artex home z siedzibą w Swarzędzu.
2. W ramach tej usługi, za pośrednictwem poczty elektronicznej na podany przez użytkownika adres e-mail wysyłana będzie, w sposób cykliczny i bezterminowo, informacja w formie listu elektronicznego (e-mail) zwana dalej „Newsletterem”.
3. Usługa subskrypcji Newslettera serwisu artex home jest usługa bezpłatną i dostępną dla każdego użytkownika serwisu.
4. Newsletter jest przesyłany do subskrymentów kilka razy do roku.
5. Newsletter zawiera między innymi reklamy, aktualne informacje o wydarzeniach z branży tkanin, mebli i wystroju wnętrz.
6. Zamówienie usługi Newsletter przez użytkownika następuje poprzez dokonanie następujących czynności rejestracyjnych na stronie internetowej artex home:
a) Wpisanie w odpowiednim formularzu (po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) adresu e-mail, na który użytkownik chce otrzymywać Newsletter.
b) Zaznaczenie pola checkbox, opisanego jako "akceptuję regulamin", który stanowi zgodę na warunki opisane w niniejszym regulaminie.
c) Kliknięcie przycisku "wyślij", efektem którego jest zapis przez system adresu e-mail użytkownika chcącego otrzymywać Newsletter.
7. Każdy subskrybent Newslettera może w każdej chwili zrezygnować z jego otrzymywania poprzez podanie swojego e-maila (w tym samym polu, w którym następowała subskrypcja, czyli po kliknięciu na przycisk "newsletter" u góry strony) i kliknięciu przycisku umieszczonego pod polem do wpisania adresu e-mail, opisanego jako "wypisz mnie".
8. Adres e-mail, podany przez subskrybenta dla celów subskrypcji Newslettera nie będzie dalej przetwarzany i przekazywany podmiotom trzecim.

POMOC

Pomoc Gdzie mogę kupić wasze tkaniny? Proszę poszukać na naszej zakładkę „Gdzie kupić” i tam Państwo znajdą punkty sprzedaży naszych produktów. Czy mogę zamówić próbki tkanin z waszej strony. Tak, proszę wejść ze strony głównej w zakładkę „Sklep” i na stronie sklepowej jest możliwość zamówienia próbek tkanin. Czy mogę zamówić

Pomoc

Gdzie mogę kupić wasze tkaniny?

Proszę poszukać na naszej zakładkę „Gdzie kupić” i tam Państwo znajdą punkty sprzedaży naszych produktów.

Czy mogę zamówić próbki tkanin z waszej strony.

Tak, proszę wejść ze strony głównej w zakładkę „Sklep” i na stronie sklepowej jest możliwość zamówienia próbek tkanin.

Czy mogę zamówić tkaniny bezpośrednio ze strony internetowej?

Tak, proszę wejść na zakładkę „Sklep” gdzie można bezpośrednio zamówić tkaniny, lub skontaktować się z naszymi przedstawicielami odwiedzając zakładkę „Gdzie kupić”, którzy chętnie pomogą w zamówieniu.

Gdzie mogę znaleźć ceny waszych tkanin?

Zapraszamy do kontaktu z nami lub naszymi przedstawicielami lub odwiedzenie strony www.sklep.artex-tkaniny.pl

Czy oferujecie tkaniny, które nie są na stronie internetowej?

Tak, w naszej ofercie jest kilka kolekcji, które są oferowane tylko w naszym salonie.

Gdzie zajdę informacje na temat czyszczenia tkanin?

Na naszej stronie w zakładce „ Konserwacja tkanin”.

ARTEX Home